13 Gündür Malatya'da Kayıp Olarak Aranan Enis Eren Ölü Bulundu!

25 Ekim'de Malatya'da kaybolan Tıp Fakültesi öğrencisi Enis Eren kaybolduktan 13 gün sonra dağlık alanda ölü olarak bulundu. Müge Anlı'nın programına katılıp oğullarını arayan aile acı haber karşısında yıkıldı... İşte detaylar...

13 Gündür Malatya'da Kayıp Olarak Aranan Enis Eren Ölü Bulundu!

Elbistanlı Enis Eren, İnönü Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi 1. sınıf öğrencisiydi ve Malatya'da yurtta kalıyordu. Ufak psikolojik rahatsızlığı haricinde, kanında enfeksyon yükselmesi vardı ve bu durumda ateşi çıkıyordu. 

25 Ekim Salı gününden beri kendiinden haber alınamayan genç için ailesi kayıp ihbarında bulundu ve Emniyet Müdürlüğü ile AFAD Malatya'da arama çalışmalarına başladı. Kaybolduktan altı gün sonra Venk Mahallesi yakınlarında gencin ayakkabıları bulundu fakat kendisinin izine rastlanamadı.

Ailenin Müge Anlı'nın programına başvurmasıyla, tüm Türkiye 22 yaşındaki Enis Eren kaybıyla ilgilenmeye başladı. Programa bağlanan Malatya'daki bir çoban Enis Eren'i kaybolduktan bir süre sonra Kusuk mevkiinde gördüğünü, bitap durumda olduğunu ama gençten korktuğu için yanına yaklaşamadığını söyledi. bunun üzerine ekipler çalışmalarını o bölgede yoğunlaştırdı ve kaybından 13 gün sonra cansız bedenini dağlık alandaki doğal su yatağında buldu.

Olay yerindeki çalışmanın sonrasında 22 yaşındaki Enis'in cansız bedeni Adli Tıp Kurumu Malatya Grup Başkanlığının morguna götürüldü.

Müge Anlı'nın sabah yaptığı açıklamada; otopsi sonucu Eren'in vücudunda cinayet sonucu olabilecek herhangi bir ize rastlanmadığını, dağlık alanda rahatsızlığından dolayı düşüp bazı kemiklerinin kırık olduğunu, açlık ve susuzluktan ötürü enfeksiyonunun arttığını belirtti.

malatya enis eren bululundu mu enis eren ölü bulundu atv müge anlı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı