Adilcevaz'da Demokrasi ve Bayrak Yürüşü Yapıldı

Bitlis'in Adilcevaz İlçesi'nde FETÖ'cülerin darbe girişimi protesto etmek amacıyla yüzlerce kişinin katılımıyla demokrasi ve bayrak yürüyüşü yapıldı.

Adilcevaz'da Demokrasi ve Bayrak Yürüşü Yapıldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz'ün de katıldığı yürüyüş otogar önünden başladı ve Adilcevaz Belediyesi'nin önünde sona erdi.

Yüzlerce vatandaşın ellerinde Türk bayraklarıyla katıldığı yürüyüşün sonunda, Belediye önünde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz şöyle konuştu: 
"Bu hain saldırıyı sizlerin ve milletimizin sayesinde şimdilik atlatmış görünüyoruz. Bu hainler sizlerin verdiği vergilerle alınan tankımızı, tüfeğimizi, uçağımızı ve helikopterlerimizi maalesef bize karşı kullandılar. Ülkemizin varlığı ve kalbi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni bile bombaladılar. Böyle bir alçak saldırı asla affedilemez. Bu hainler en ağır ceza ile cezalandırılacaklar. Darbe teşebbüsünün olduğu günden beri meydanları sabahlara kadar boş bırakmadınız. Allah hepinizden razı olsun. Biz bu meydanlara iman ve vatan aşkıyla geliyoruz. Milletimizin bu hain saldırıya karşı dik duruşunu görünce Türk Milletinin büyüklüğünü bir kez daha gördük. Birkaç gün daha meydanlarda kalacağız. Belki yakında müjde gelecek herkes evine çekilecek. Bundan sonra iş hükümetimize ve bizlere düşüyor. İnşallah el ele vererek bu yaralarımızı saracağız. Sıkıntıda olan her vatandaşımızın elinden tutacağız. Bundan sonra hep birlikte daha çok çalışacağız. Bundan sonra askere göndereceğimiz her Mehmetçiğimize diyeceğiz; 'sakın ola ki silahını kendi milletine, kendi anne babana ve kendi devletine çevirme.' Darbenin önlenmesinin mimarı olan milletimize şükranlarımızı sunuyorum."

Bitlis Adilcevaz FETÖ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı