Avcılar'da Demokrasi Nöbetindekiler "Gençliğe Hitabe"yi Okudu

Darbe girişiminin ardından Avcılar'da devam eden demokrasi nöbetinde, vatandaşlar 10'uncu yıl marşını ve Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ni okudu.

Avcılar'da Demokrasi Nöbetindekiler

Avcılar Belediyesi tarafından "10 Mahallede 10 Demokrasi Nöbeti" etkinliği dün gece Firuzköy Mahallesi'nde yapıldı. Ellerinde Türk bayraklarıyla toplananlar, 10'uncu Yıl Marşı'nı söylediler. Daha sonra Belediye Başkanı Handan Toprak Benli'nin okuduğu Gençliğe Hitabe'yi tekrarlayan vatandaşlar çeşitli şarkı ve marşlarla demokrasi nöbetini sürdürdü.

Halkın kararlı duruşu sayesinde darbe girişiminin durduğunu söyleyen Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, yeni dönemde toplumun hiçbir kesiminin ötekileştirilmemesi gerektiğini ifade etti. 

Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan da aynı platformda yaptığı konuşmada Fethullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimi ile Türkiye'nin iç savaşın eşiğinden döndüğünü anlattı.

AK Parti İl yöneticilerinin yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu da platforma gelerek 'Demokrasi Nöbeti' tutanları selamladı.

Avcılar FETÖ Demokrasi Nöbeti

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
16 Ekim Dolunay'a Dikkat Koç Burcuna Etkileri Neler Olacak
16 Ekim Dolunay'a Dikkat Koç Burcuna Etkileri Neler Olacak
Bursa'da Renkler Koştu
Bursa'da Renkler Koştu