Bağırsağından Çıkan 10 Santimlik Teli Görünce Şok Oldu

Antalya'da yaşayan 44 yaşındaki Murat Hazar karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede geçirdiği ameliyatta bağırsağından 10 cm uzunluğunda tel çıktı.

Bağırsağından Çıkan 10 Santimlik Teli Görünce Şok Oldu

Antalya'da hediyelik eşya satışı yapan bir mağazada çalışan 44 yaşındaki Murat Hazar 8 gündür geçirdiği şiddetli karın ağrısı nedeniyle Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine gitti. Hastanede yapılan tetkiklerde Murat Hazar'ın ince bağırsağında bükülmüş bir şekilde tel parçası olduğu tespit edildi. Genel Carrah Doç. Dr. Bülent Dinç tarafından ameliyat yapılan Murat Hazar'ın bağırsağından ikiye katlanmış bir şekilde 10 santimetre uzunluğundaki tel çıkarıldı. Telin deldiği bağırsaktaki 4 yeri tedavi edildi. 

TEL BİRAZ DAHA KALSA HAYATINI KAYBEDERDİ

Operasyonu gerçekleştiren Doç. Dr. Bülent Dinç, telin bir süre daha bağırsakta kalması durumunda iltilaplanma olacağını ve hastanın hayatını kaybedeceğini söyledi. Bu olayın çok sık rastlanan bir durum olmadığını beliten doktor, insanların cisimleri yanlışlıkla yutabileceklerini, ancak genelde vücudun bu cisimleri kendiliğinden atabildiğini belirtti. 

TELİ GÖRÜNCE ŞOK OLDU

Murat Hazar yuttuğu telin kokoreç yerken yutmuş olabileceğini söyledi. Hazar, "Bağırsağımdan çıkan teli görünce çok şaşırdım ve 'bunu nasıl yuttum' diye kötü bir hisse kapıldım. Şimdi iyiyim" dedi.

antalya tel bağırsak yuttu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı