Bak Sen Şu Bisikletlinin Yaptığına

Eskişehir’de tramvay durağı ile bir banka arasındaki ağaca bisikletini kilitleyen şaşkın vatandaş, polisi alarma geçirdi. Bisikletin üzerindeki Türk bayraklı paket tam fünye ile patlatılmak üzereyken yetişerek bisikletini kurtardı.

Bak Sen Şu Bisikletlinin Yaptığına

İlginç olay Eskişehir İkieylül Caddesi’nde yaşandı. Çarşı tramvay durağı ile bir banka arasındaki kaldırımda bulunan ağaca bağlı, bisikletin üzerindeki Türk bayraklı paketi gören duyarlı vatandaşlar, bomba olma ihtimailne karşı durumu polise haber verdi. Olay yerine intikal eden polis tramvay durağı, banka ve çevredeki iş yerlerini tahliye ederek, çevrede geniş güvenlik önlemi alarak, olay yerini emniyet şeridi ile çevirdiler. Bu arada tramvay seferleri de durduruldu.

Çağrılan bomba imha uzmanı özel giysilerini giyerek, bisiklete fünye yerleştirdi. Şüpheli paket tam patlatılmak üzereyken bisikletin sahibi şaşkın bakışlarla olay yerine geldi. Bunun üzerine patlatma iptal edildi. Bisikletini de alarak uzaklaşan şahsa çevrede bulunan bazı vatandaşlar tepki gösterdi. Öfkeli vatandaşları yatıştırıp uzaklaştırmak da yine polise düştü. 

Eskişehir İki Eylül Caddesi Bisiklet Türk bayrağı Paket Bomba

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı