Bu Kadarıda Pes Dedirten Hırsızlık

Kocaeli'nin Gebze İlçesinde nakliye işi yapan Burhan Çakmak'ın kamyonunun aküsünün bir ay içinde 7 kez çalınınca,hırsızlığa engel olmak için aracın kasasında yatmaya başladı. Çakmak, aracında uyuduğu sırada aküsü 8'inci kez çalınınca şoka uğradı.

Bu Kadarıda Pes Dedirten Hırsızlık
Gebze Köşklü Çeşme Mahallesi Şehit Halil Kamış Caddesi üzerinde ikamet eden ve nakliyecilik yaparak hayatını kazanan Burhan Çakmak'ın evinin önüne park ettiği kamyonunun aküsünün bir ayda 8 defa çalındı. Hırsızlığı önlemek için Burhan Çakmak, kamyonunun kasasında yatmaya başladı,ancak aracın aküsünün yine çalındı. Şikayette bulunması üzerine polisin gelerek incelemede bulunduğunu söyleyen Burhan Çakmak, hırsızların yakalanmasını istedi.

Aracında yatarak nöbet tuttuğunu belirten Burhan Çakmak, "Akü 7 kez çalınınca, engellemek için araçta yatmaya başladım. Nöbet tutuyorum, kasada yatıyorum. Geceleri donuyorum. Gece 03.00'e, 04.00'e kadar bekliyorum. Birşey olmuyor, uykum geliyor uykuya dalıyorum, aküyü yine çalmışlar. Bu işi aklım bir türlü almıyor" ifadelerini kullandı.

Her hırsızlık sonrası yeni bir akü satın alan Burhan Çakmak, "Artık nöbete alıştık. Eskiden kasaya çekyat koymuştum. Çekyatta yatıyordum ama her gün indir bindir zor olduğu için çekyatı çıkardım. Kış geldi ne yapacağım bilmiyorum. Bu hırsızın bulunmasını istiyorum" diye hislerini ifade etti.
Kocaeli Gebze Kamyon Hırsızlık Akü

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı