Damadı Polis Götürünce Düğün Damatsız Yapıldı

Batman'da yaşanan olayda cezaevinden izinli olarak çıkan ve izin süresi dolmasına rağmen cezaevine teslim olmayan damat Orhan Çelik, düğün günüde polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı ve düğün damatsız olarak yapıldı.

Damadı Polis Götürünce Düğün Damatsız Yapıldı

Hüküm giymiş olarak Siirt'te açık cezaevinde yatan 24 yaşındaki Orhan Çelik, düğün fotoğraflarını çekmek için gittiği fotoğraf stüdyosunun çıkışında polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı.


Cezaevinden izin alarak çıkan damat, düğünü izin gününe denk getiremeyince izinli olarak çıktığı cezaevine teslim olmadı. Düğününü yaptıktan sonra cezaevine teslim olmayı planlayan genç adam, polis tarafından yakalanınca düğünü yarım kaldı.

Damadın ağabeyi Şahabettin Çelik, "Damat şuan Emniyet Müdürlüğünde. Yakaladılar oradadır. Damat açık cezaevindeydi. İzne geldi. Düğünü sebebiyle gidemedi, izin de vermediler. Düğün günü onu gelip aldılar. Şuan da Emniyet Müdürlüğünde ve düğün de damatsız devam ediyor. İhbar etmişler. Gelin hanımında elinden bir şey gelmiyor. Sabahtan bu yana emniyetin kapısındaydık. Yanına gitmediğimiz kişi de kalmadı, değişen bir şey olmadı. Polis eşliğinde gelsin, düğününü yapsın, düğün bittikten sonra tekrar alıp götürün dedik ama kabul etmediler. Damadın yerine 10 kişiyi alın, kefil olalım dedik düğününü yapsın istedik ama kabul etmediler ve öyle de düğün devam ediyor şuan." dedi.

Düğün gününde damatsız kalan gelin Hülya Çelik, çok üzgün olduğunu belirtti ve kendilerini şikayet edenlere beddua etti.

Damatsız Düğün

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike