Doğu’daki İllerimiz Soğuktan Donarken, Bodrum'da Turist'ler Denize Girdiler

Türkiye’nin doğusunda kar yağışı bölgeyi esir alırken, Ege kıyılarında ise hava sıcaklığı 25 dereceyi buldu. Bodrum’da güneşli ve sıcak havayı gören vatandaşlar sahil şeridinde denize girdi.

Doğu’daki İllerimiz Soğuktan Donarken, Bodrum'da Turist'ler Denize Girdiler

Türkiye’nin Doğusunda kar yağışı etkisini arttırırken, Muğla’nın Bodrum ilçesinde halk yazdan kalma günler yaşıyor. Bodrum’da sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar güneşin yüzünü göstermesi ile birlikte sahil kenarlarına hücüm etti. Kafeteryaları dolduran az sayıda turist ve Bodrumlular güneşin tadını doya, doya çıkardılar. Öte yandan Kars ve Erzurum’da kar yağışının etkili olduğu, Ardahan’a ise Sibirya soğuklarının etkisi altına girdiği bilgisi alındı. Ardahan’da hava sıcaklığı eksi 28 dereceye kadar düşerken Ege kıyılarında ise hava sıcaklığı güneşin altında 25 dereceye kadar yükseldi.
Bodrum’da yazdan kalma bir gün yaşandığını belirten vatandaşlar, “Sıcak havayı fırsat bilip sahil kenarına geldik. Hava çok güzel, biz de tadını çıkarıyoruz. Yaz sıcağı var, sahil de sesiz, turist yok güzel havanın tadını çıkarıyoruz. Denize girerek serinliyoruz” dediler.
Meteoroloji’den alınan son bilgilere göre, Bodrum’da hava sıcaklığının hafta sonuna kadar mevsim normallerinin üstünde olacağı bilgisi alındı.

 

Doğu Bodrum Sıcak hava Soğuk Hava

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı