Dolandırıcılar Emniyet Müdürüne Denk Geldi

Dolandırıcılar kendilerini polis ve savcı olarak tanıtarak birçok vatandaşı kandırmaya çalışıyor, Ordu'nun Fatsa ilçesinde İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk'ü bile dolandırmaya çalıştılar.

Dolandırıcılar Emniyet Müdürüne Denk Geldi

Ordu'nun Fatsa ilçesinde bir okulun müdür yardımcısı sosyal medya hesabı dolandırıcıların eline geçti. Okul müdür yardımcısının sosyal medya hesabını eline geçiren dolandırıcılar Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk'e "Selam" yazdılar, daha sonra arkasından "Türk Telekom'dan hediye çeki dağıtıyorum. Seni de düşündüm cep hattın faturalı mı?" diye yazı yazdılar. Daha sonra Emniyet Müdürü Öztürk ben polisim" diye mesaj attıktan sonra dolandırıcılar Emniyet Müdürü Öztürk'ü sosyal medya hesabından engelleyerek sosyal medya hesabını kapattı. 

Gerçekleşen olayla ilgili olarak Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk, “Bu tip dolandırıcılık olayları maalesef çok arttı. Herkesin çok dikkatli olması gerekiyor. Vatandaşlarımız bunlara kesinlikle inanmasınlar" şeklinde vatandaşlara uyarıda bulundu. 

dolandırıcı sosyal medya emniyet müdürü

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike