Evlat Acısına Kalbi Dayanmadı

Zonguldak'ta 3 yıl önce yaşanan maden faciasından sağ kurtulan ve 6 gün önce de göçükte hayatını kaybeden madenci Mustafa Sarı'nın 70 yaşındaki babası Mehmet Sarı, oğlunun kaybına dayanamadı ve kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Evlat Acısına Kalbi Dayanmadı

7 Ocak 2013'de yaşanan maden faciasında 8 işçi hayatını kaybederken Mustafa Sarı sağ kurtulmuştu. Bu faciadan sonra maden ocağında çalışmayı bırakıp inşaatlarda çalışan Sarı, ailesini geçindirmek için yeniden madende işe başladı. Gelik beldesinde özel bir maden ocağında çalışmaya başlayan Sarı,  6 gün önce maden ocağının tavanının çökmesi nedeniyle toprak altında kalarak hayatını kaybetti.


İki çocuk babası 41 yaşındaki oğlu Mustafa Sarı'yı kaybetmenin üzüntüsüne dayanamayan 70 yaşındaki babası Mehmet Sarı, dün akşam saatlerinde evinde kalp krizi geçirerek fenalaştı. Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan yaşlı adam kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Sarı ailesi, bir hafta içinde iki büyüğünü kaybetmenin etkisiyle perişan oldu. Mehmet Sarı'nın cenazesi yarın öğle namazının ardından defnedilecek.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı