Fiat Doblo'cuların Riva Çıkartması

Türkiye'nin ilk ve tek ticari araç platformu olan www.teamdoblo.com platformu üyeleri geçtiğimiz hafta pazar günü Riva Elmasburnu Mesire Alanı'nda ortalama 250 Doblo ve 500 civarında üyesiyle muhteşem bir buluşmaya imza attı.

Fiat Doblo'cuların Riva Çıkartması

Geçtiğimiz hafta Riva Elmasburnu Fiat Doblo severlerin buluştuğu dev bir organizasyonla şenlendi. Türkiye'deki tek ticari araç platformu olan Team Doblo üyeleri her sene gelenekselleşen buluşmalarına bir yenisini daha ekleyerek Riva'da görsel bir şölene imza attılar. 

BİRÇOK İL'DEN GELEN DOBLO'CULAR VARDI

Grubun yöneticileri ile yaptığımız görüşmede, grubun 2009 senesinde kurulduğunu, hızla büyüyerek şu anda 35.000'in üzerinde üyeye sahip bir grup olduğunu öğrendik. 2011 yılında Hüriyet Gazetesinin düzenlediği Bumerang Ödülleri'de ''En Bilge Forum'' Ödülüne layık görüldüklerini,  Facebook ve instagram dada grupları olduğunu söyleyen grup yöneticileri bu güne kadar 30'un üstünde ilde buluşmalar gerçekleştirdiklerini bu buluşmalarda sponsorlarında yardımıyla üyelerine çekilişle hediyeler dağıttıklarını ifade ettiler.Grup yetkilileri, araçlarının sadece aracı olduğunu, asıl meselenin bir aile olgusu yaratmak olduğunu belirttiler.

HAVADAN DRONE ÇEKİMİ VE DÖNER PARTİSİ

Riva Elmasburnu'na parça, parça gruplar halinde gelirken oluşturulmuş Doblo konvoyları halkın şakın bakışlarına neden olurken, mesire yerinde Team Doblo yöneticileri tüm katılımcılara döner, ayran ve tatlı ikram ettiler. Alanda çeşitli etkinlikler sürerken, bu arada buluşmaya katılımcı olarak gelen sponsor firmaların yetkililerinede teşekkür plaketleri verildi. Toplantının sonuna doğru  tüm üyelerin ellerinde Türk bayrağı ile İstiklal Marşı söylemesi görülmeye değer bir manzaraydı.

Riva Elmasburnu Doblo Buluşma

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yusuf     2016-11-06 Serdar abi inşallah alırsın her zaman bekleriz gurubumuzA
namı diğer caNNo :)     2016-11-06 gururla armasını taşıdığımız grubumuzun gelenekselleşmiş büyük buluşmalarından birisi idi aile buluşması olmadığı halde ailemle gittim herkese de tavsiye ederim aracınızın olması veya doblo olması şart değil bizde zaten aile sıcaklığı için bu gruptayız.. Team Doblo Patron BİZİZ :)
Murat     2016-11-06 Çok güzel bir etkinlikti. Etkinliği düzenleyenlere çok teşekkür ediyoruz.
Serdar     2016-11-05 Ben Bu gurubu biliyorum..Türkiyenin her yerinde üyeleri var...hangi doblonun arka camına baksam onların etiketi var..bravo,özeniyorum,bende doblo alıcam bu gidişle...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike