Gaziantep'te Bir Kıraathaneye Bombalı Saldırı

Gaziantep'te motorsikletli bir şahıs tarafından bir kıraathaneye içerisinde patlayıcı madde bulunan bir poşet atılarak bombalı saldırı düzenlendi.

Gaziantep'te Bir Kıraathaneye Bombalı Saldırı

Alınan bilgiye göre, Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Magosa Caddesinde bulunan bir kıraathaneye gece saat 22:00 sıralarında tespit edilemeyen motorsikletli bir şahıs tarafından içinde patlayıcı maddenin bulunduğu poşet atıldı. Düzenlenen bombalı saldırıda şans eseri yaralanan olmadı, oley yerine çok sayıda polis ekibi ve bomba imha uzmanı intikal etti. Polis ekipleri mahallenin giriş ve çıkışını kapattı, olay yeri inceleme ekipleri ise kıraathanenin çevresinde gerekli incelemeleri yaptı. 

VALİLİKTEN AÇIKLAMA
Gaziantep Valiliğinden olayla ilgili yapılan açıklamada, “15 Kasım 2016 günü saat 22.20 sıralarında Şahinbey ilçesi Kıbrıs Mahallesi Magosa Caddesi’ndeki iki kıraathanenin önüne motosikletli bir şahıs tarafından atılan poşetin patladığı anlaşılmıştır. Olaydan kaynaklanan herhangi bir can kaybı, yaralı ve maddi hasar yoktur. Olay çok yönlü araştırılmakta olup, fail ya da faillerin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir" denildi.

Polis ekipleri saldırıyı düzenleyen şahıs ya da şahısların yakalanabilmesi için çalışmalar devam ediyor. 

gaziantep bombalı saldırı kıraathane

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike