Gelin Ve Damattan Demokrasi Desteği

) – AMASYA'da çiçeği burnunda evli Sevilay ve İsa Onat çifti, düğün sonrasında gelinlik ve damatlıklarıyla demokrasiye destek verdiler.

Gelin Ve Damattan Demokrasi  Desteği

) – AMASYA'da yeni evli Sevilay ve İsa Onat çifti, düğün sonrasında ayaklarının tozuyla  darbe girişimine tepki gösteren vatandaşların yanında yer aldılar.

                  Amasyalılar Yavuz Selim Meydanı'nda demokrasiye destek nöbetine devam ettiBu akşam düğünleri olan Onat çifti akabinde meydana gelerek nöbete destek verdiler.Gelin Sevilay Onat ,''Her daim devletimizin yanındayız.Hiç kimse bu dirliği ve birliği bozamayacak''dedi.Belediye Başkanı Cafer Özdemir çifti tebrik etti.

   

 

 

syalılar Yavuz Selim Meydanı'nda Türk bayraklarıyla demokrasi nöbetine devam etti. Bugün akşam düzenlenen düğün töreniyle dünya evine giren Sevilay (23) ve İsa Onat (25) çifti düğün sonrasında gelinlik ve damatlıkla meydana gelerek demokrasi nöbetine katıldı. Meydana gelenerek demokrasi nöbetine destek veren gelin Sevilay Onat, "Bugün düğünümüz vardı, bizim devletimizin ve milletimizin yanında olmak için buradayız" dedi. Damat İsa Onat ise, "Her daim devletimizin yanındayız. Hiç kimse bu dirliği ve birliği bozamayacak inşallah" diye konuştu. Amasya'da Belediye Başkanı Cafer Özdemir de çifti tebrik etti.
 

 

 

Gelin ve Damattan Demokrasi Desteği

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı