Grup Yorum'un Eski Solistinden Cumhuriyet Gazetesi Önünde Mini Konser

Cumhuriyet Partisi Hatay Milletvekili ve Grup Yorum'un eski solisti Hilmi Yarayıcı'nın verdiği mini konsere, Cumhuriyet Gazetesi önünde bekleyen grup eşlik etti.

Grup Yorum'un Eski Solistinden Cumhuriyet Gazetesi Önünde Mini Konser

İstanbul Şişli'de yer alan Cumhuriyet Gazetesi binasının önüne gelen ve Cumhuriyet Gazetesi'ne destek veren grupla buluşan CHP milletvekili Hikmet Yarayıcı, sevilen şarkılarını seslendirdi. Grup Yorum'un eski solistlerinden olan Yarayıcı'nın seslendirdiği şarkılara, Cumhuriyet Gazetesi'nde destek olmak için gelenler sloganlarla eşlik etti.

Hilmi Yarayıcı, gruba seslendiği konuşmasında “Cumhuriyet sevdalısı olan Tarık ağabeyimiz eğer yaşasaydı, Rutkay ağabeyi arayıp 'hadi oraya gidelim' diyecekti. Yaratılan tüm bu değerleri sahiplenmenin coşkusu ile sizlere merhaba demenin mutluluğunu yaşıyorum. Toplumsal barış için, uzlaşma anlamında yaratılan bu değerlerin hayata geçmesini ve bunun mücadelesini veren siz dostlar için.. Mücadeleniz , mücadelemizdir. Büyük bir onurla büyük bir coşkuyla sahiplenmeyi kendime görev edindiğim için sizlerle beraber olduğum için bir kez daha mutluluğumu dile getiriyorum." ifadelerini kullandı.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı