Hastanede Ziyaretçi Dehşeti

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde özel bir hastanede kalp krizi şüphesiyle tedaviye alınan babasını görmeye gelen Taner Kılıç, ziyarete izin vermeyen özel güvenlik görevlisi Ömer Özdemir'i belinden çıkardığı silah ile ayağından vurarak yaraladı.

 Hastanede Ziyaretçi Dehşeti

Olay Çerkezköy'de özel bir hastanede gece yaşandı. Sebahattin Kılıç, geldiği özel hastanede kalp krizi geçirdiği için yoğun bakın ünitesinde tedavi altına alındı. Bir süre sonra hastaneye gelen Kılıç'ın çocuklarının da arasında bulunduğu yakınları, yoğun bakım ünitesindeki hastayı görmek istemelerine hastane kuralları gereğince izin verilmeyince, görevlilerle tartıştılar. Hastanede taşkınlık çıkaran hasta yakınları ile görevlileri arasındaki yaşanan arbede sırasında Kılıç'ın oğlu Taner Kılıç, üzerinde taşıdığı tabancayı belinden çıkarıp, hastanenin özel güvenlik görevlisi Ömer Özdemir'e ateş açtı. Hastane güvenlik kameralarını saniye saniye kaydettiği olay sırasında Özdemir sol bacağına aldığı kurşunla yere yere düştü, hastanede bulunanlar o anlarda büyük panik yaşadı.
Güvenlik görevlisini tabanca ile yaralayan Taner Kılıç, daha sonra hastaneden yaya olarak kaçtı. Polis olaya karışan 2 kişiyi tutuklayarak gözaltına aldı. Polisin her yerde aradığı Kılıç, bugün avukatı ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu. Kılıç'ın olay sırasında kullandığı tabancayı kaçarken düşürdüğünü söylediği bilgisi verildi. Bacağından yaralanan güvenlik görevlisi Ömer Özdemir de görevli olduğu hastanede ameliyat edilirken, durumunun iyi olduğu belirtildi.

 

 

 

Tekirdağ Çerkezköy Hastane Özel Güvenlik Hasta Yakını Silahla Yaralama

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı