Hastanedeki Telefon Hırsızı Kameralara Yakalandı

Şanlıurfa'da bulunan Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine dadanan bir hırsız hastaların cep telefonlarını çalarken güvenlik kameralarına yansıdı, daha sonra polis yakaladı.

Alınan bilgiye göre, Şanlıurfa'da Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kalmakta olan hastaların cep telefonlarının çalındığı olayı polise intikal etmesi üzerine polis güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Polislerin güvenlik kameralarında yaptıkları incelemelerde, Ramazan Y. isimli bir şahsın değişik zamanlarda hastaların odalarını girip çıktığını, hırsız kattaki görevlilerin kendisini fark etemmemesi için odaların kapılarını kapatarak çevreyi gözetlediği tespit edildi. Polisler şahsı takibe alarak hırsızlık şüphelinisinin cep telefonlarıyla birlikte yakaladı. 

Yakalanan hırsız Emniyetteki işlemlerinden sonra çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilerek şüpelinin değişik zamanlarda hastane odasına girip 6 tane hastanın cep telefonunu çaldığı tespit edildi. Şüphelinin hastaların odasına girerek cep telefonlarını çalmısı olayı güvenlik kameralarına takıldı. 

Olayla ilgili soruşturma devam etmektedir. 

şanlıurfa hastane cep telefonu hırsızlık

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike