Hem Hırsız, Hem Pervasız

Aydın'ın Köşk İlçesi'nde 1 gecede 15 işyerine girerek hırsızlık yapan ve güvenlik kameralarına takılan görüntülerinde rahat tavırlarıyla dikkati çeken hırsız polis ekiplerini bile şaşırttı.

Hem Hırsız, Hem Pervasız

Köşk'te bu sabah işyerlerine gelen 15 farklı esnaf, kapıların ve çekmecelerin açık olduğunu, dükkan içlerininde dağıldığını görünce hemen polisi aradılar. Gelen polis ekibi işyerlerinin güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. İlk olarak Başçayır Caddesi'ndeki bir işyerine giren hırsızın daha sonra Kore Sokak'ta yan yana bulunan 4 dükkana, ardından da bu işyerlerin karşısında bulunan bir kadın kuaförüne girdiğini belirledi. Girdiği mekanlarda kendi evindeymiş gibi rahat ve pervasız hareket ederek işini tamamlayan hırsızın, diğer sokaklardaki 9 işyerini daha soyduğu tespit edildi.
Dağılan çekmecelerini kontrol ederek zararlarını tespit etmeye çalışan esnaf, duruma sinirlenerek, tepki gösterdi. Kendisine ait soba, çiçek ve kuaför dükkanı bulunan Hasan Çapar, 200 lirasının çalındığını ifade ederken, "Kapıları zorlayarak açan hırsız çekmecelerde bulunan paraları alıp masadaki gözlüğümü de kırmış" dedi. Kamera kayıtlarındaki görüntülerden hırsızın sabıkalı 25 yaşındaki İ.Ö. olduğunu belirleyen polis,zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.  

 

 

Aydın Köşk Hırsızlık

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı