Hurda Kağıt Arabasında Bir Erkek Ceketi

Fatih'te, hurda kağıt toplama arabasının içinde ağzı koli bandıyla bantlanmış 25-30 yaşlarında bir erkeğe ait ceset bulundu.

Hurda Kağıt Arabasında Bir Erkek Ceketi

Korkunç olay, saat 11:00 sıralarında Kalenderhane Mahallesi, Islah Sokak üzerinde yaşandı. Mahalle sakinleri çöp konteynerinin yanında terk edilmiş halde bulunan kağıt toplama arabasının içinde ağzı koli bandıyla bantlanmış halde, 25-30 yaşlarında bir erkeğe ait ceset gördü. Vatandaşlar, bunun üzerine durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, sokağı güvenlik şeridiyle kapatarak emniyete aldılar ve cesedi incelediler.

VÜCUDUNDA BİRÇOK BIÇAK İZLERİ TESPİT EDİLDİ

Üzerinden kimlik çıkmayan cesedin kağıt toplama arabasının sahibine ait olduğu tespit belirlendi. Ölen şahısın vücudundaki çeşitli yerlerinde bıçak darbesi belirleyen polis, cinayeti işleyen kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. Bu arada, çevredeki kağıt toplayıcılar da olay yerine gelerek cesedin kime ait olduğunu öğrenmek için polisten bilgi almaya çalıştı. Polis, kağıt toplayıcılarının da bilgisine de başvurdu. Çevrede delil toplayan ekipler, kağıt toplama arabasının üzerinde uzun süre parmak izi çalışması yaptı. Görgü tanıkları, çöp atmaya giderken kağıt toplama arabasının içince ceset gördüklerini ve bunun üzerine durumu polise bildirdiklerini ifade ettiler. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.
 

 

Fatih Kalender Çöp Toplama Arabası Ceset

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike