İlyas Salman'a Alkolden Gözaltı

Aydın'da çekimleri devam eden 'Trendeki Yolcu' filminin oyuncularından İlyas Salman, filmin tanıtım toplantısının yapıldığı otelde yasak olmasına karşın alkol aldığı ve taşkınlık yaptığı için gözaltına alındı.

İlyas Salman'a Alkolden Gözaltı

Olay, bugün saat 21.30 sıralarında Aydın Büyükşehir Belediye'sinin işlettiği, Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait Zincirlihan Otel de yaşandı. İlyas Salman'ın rol aldığı 'Trendeki Yolcu' filminin çekimleri için Aydın da bulunan ekip, filmin tanıtım toplantısı için Zincirlihan Otel de bir araya geldi. Alkol kullanmanın yasak olduğu otelde alınan bilgiye göre alkol kullanan ve taşkınlık çıkaran Salman, görevliler tarafından birkaç kez uyarıldı. İddiaya göre uyarıları umursamayan ve dışarıdan getirilen alkolü içmeye devam ederek taşkınlıklarına arttıran oyuncu Salman, otel görevlilerinin şikayeti üzerine polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Salman'ın oyuncu arkadaşları gözaltına tepki gösterirken, ünlü oyuncu ifadesi alınmak üzere Efeler Polis Merkezi'ne götürüldü.
Diğer yandan karakola gelen filmin yönetmeni Hamit Şahin yaptığı açıklamada, "İlyas Bey alkol alınması yasak olan bir yerde alkol aldığı için şikayet üzerine polis merkezine getirildi. Emniyet müdürümüzle görüştük, herhangi bir sıkıntı yok. Taraflar birbirinden şikayetçi oldukları için ifade veriyorlar. Doktor raporunun alınmasının ardından serbest kalacak. Ayrıca bizim büyükşehir belediye başkanıyla bir sıkıntımız falan yok, kendisine hakaret etmiş değiliz" ifadelerini kullandı.

 

 

 

İlyas Salman Aydın Trendeki Yolcu Zincirlihan Otel Alkol Gözaltı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike