İşyerini Satıp Sırra Kadem Bastı

Adapazarı'nda yaşayan 55 yaşındaki Muharrem Türedi, 20 gün önce İzmit'te bulunan işyerini sattı,eşine "3 gün sonra geleceğim" dedikten sonra sırra kadem bastı. 20 gündür kayıp lokantacı Muharrem Türedi aranıyor.

İşyerini Satıp Sırra Kadem Bastı

İzmit'te lokanta işleten 3 çocuk babası Muharrem Türedi, 20 gün önce ekonomik sorunlar sebebiyle lokantasını sattı. Muharrem Türedi, Adapazarı'nın Korucuk Mahallesi'nde yaşayan eşi Nurten Türedi'ye bir işinin olduğunu söyleyerek,evden "3 gün sonra geleceğim" ayrıldı. Muharrem Türedi evden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. Ailesinin polise yaptığı kayıp başvurusu üzerine polis, Muharrem Türedi'yi her yerde arıyor.
Nurten Türedi eşinin bir süredir ekonomik sıkıntılarla uğraştığını ifade ederek, "Lokantası İzmit'te olduğu için orada yaşıyordu. Biz de çocuklarımla birlikte Adapazarı'nda yaşıyoruz. 20 gün önce dükkanı devrettiğini söyledi ve '3 gün sonra geleceğim' diyerek evden ayrıldı. O günden sonra ne telefonlarına ulaşıldı, ne de haber alabildik. Aramızda bir sorun yoktu, nerede olduğunu bilmiyoruz. Kötü durumdayız, yardım bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

İzmit Adapazarı Lokantacı Satış Kayıp

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı