Kadın Kıyafetli Soyguncuların Soygun Anı Güvenlik Kameralarında

İstanbul Maltepe’de üzerlerine kadın kıyafeti giyen, yüzleri maskeli, eli silahlı soyguncuların kuyumcu dükkanını soyması güvenlik kameraları tarafından saniye, saniye kaydedildi..

Kadın Kıyafetli Soyguncuların Soygun Anı Güvenlik Kameralarında

İstanbul, Maltepe’de sabah saatlerinde bir yaşanan kuyumcunun soygun anı güvenlik kameralarına saniye, saniye yansıdı. Kadın kılığına giren, yüzleri maskeli ve ellerinde pompalı tüfek olan 3 kişi Zümrüt Evler Mahallesi’nde Çiğdem Sokak üzerinde bulunan bir kuyumcuya girerek, dükkan sahibini silah marifetiyle etkisiz hale getirdikten sonra 1 kilo altın ve 500 TL’yi çalarak olay yerinden kaçarak, kayıplara karışmıştı.
Yaşanan soygun güvenlik kameralarına an be an yansıdı. Görüntülerde hırsızların olay yerine arabayla geldikleri görülüyor. Bir zanlı arabada beklerken, ellerinde pompalı silahla içeri giren iki soyguncu kuyumcuyu tehtit ederek etkisiz hale getiriyor. Bir zanlı vitrindeki altınları toplarken, diğeri ise silahı kımıldamasın diye kuyumcuya doğrultuyor. Eli silahlı soyguncu kapıyı açtıktan sonra vitrinden altınları toplayan zanlı ile hemen olay yerinden kaçması görüntülere yansıyor. Bu sırada vatandaşların dükkan önünden ilgisizce geçmesi ise ilginç görüntüler oluşturuyor.

 

İstanbul Maltepe Kuyumcu Soygun Pompalı Güvenlik Kamerası

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı