Karşılıksız Aşk Facebook Canlı Yayında İntihar Ettirtti

Osmaniye'nin Düziçi İlçesi'nde 22 yaşındaki Erdoğan Ceren, sosyal paylayım sitesi Facebook hesabından canlı yayın yaparak av tüfeği ile intihar etti.

Karşılıksız Aşk Facebook Canlı Yayında İntihar Ettirtti

İnanılmaz olay saat 15.00 sıralarında ilçeye bağlı Ellek Beldesi'nde yaşandı. Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta kendi sayfasına "Aşkımız destan yazacaktı, Hani gözler ağlamayacaktı, şimdi söyle gidiyor musun yar, ellerim sensiz yanacak mı" diye dörtlük ve ardından "Canım ablam ve canım yeğenim" yazılı iki fotoğraf paylaşan Erdoğan Ceren, sayfasından canlı yayına başladı. Elinde tuttuğu otomatik av tüfeği," Hiç kimse inanmadı onun için öleceğime. Alın, alın da izleyin" diye konuştuktan sonra av tüfeğini karnına dayayarak tetiği çekti. İlk denemesinde tüfeğin emniyeti kapalı olduğu için ateş almazken, ikinci denemesinde tetiği çekince silah ateş aldı.
Aldığı yaranın etkisi ile canlı yayın yaptığı telefon elinden düşünce ekran karardı. Silah sesini duyarak eve gelen akrabaları Erdoğan Ceren'in cansız bedenini buldular. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma geniş çaplı soruşturma başlattı.

 

 

 

Osmaniye Düziçi Facebook Canlı Yayın İntihar

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hldr_chrstphr@yahoo.com     2016-10-13 why did you do that to yourself? she is living her life and you are dead. you cause pain to your sister and niece. they think now that you are selfish and stupid....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı