Küçük fenomen Türk Bayraklı yeni kamyonuna kavuştu

Sosyal medyada oyuncak kamyonuna bağladığı Türk Bayrağıyla ünlenen 4 yaşındaki Utku Enes Mandıralı'ya büyük oyuncak kamyon hediye edildi.

Küçük fenomen Türk Bayraklı yeni kamyonuna kavuştu

Sosyal medyada bayraklı kamyonuyla fenomen olan Utku Enes Mandıralıya daha büyük oyuncak kamyon hediye edildi. Ailesi ile nöbete devam eden Utku, kameraları görünce konuşamadı. Kamyonuyla oynamaya devam etti. Annesine ''Anne neden savaş yapıyorlar'' diye sorduğu söylendi. 28 yaşındaki anne ''kornaları sevdiğini ve demokrasi nöbetine severek geldiğini''açıkladı. 
28 yaşındaki baba Murat Mandıralı ise fotoğrafın hikayesini anlatarak şöyle dedi:
“Bir akşam çıktık eziyoruz. Benden oyuncak istedi. Bir kırtasiyeye girdik. Çıkarken bir Türk Bayrağı gördüm ve kamyona taktım. Biraz daha ilerde baloncu gördüm. Oradan da bir ip aldık ve beraber konvoya girdik. Aradan bayağı zaman geçti. Çalıştığım fabrikada arkadaşlar bana söyledi. Baktım ki sosyal medya da paylaşmışlar."
Fotoğrafı çeken ve sosyal medyada paylaşan Selbi Pehlivan ise “Enes’i gördük. Bu zor günlerde bu yaşta çocuğun Türk Bayrağı ile geziyor olması bizi duygulandırdı. Yeni ve sağlam bir nesil geliyor” dedi.
Küçük Enes'e Düzce Genç Eller Derneği daha büyük kamyon hediye etti.

Kamyon Türk bayrağı Sosyal medya Utku Enes Mandıralı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı