Lüks Yattaki Bir Tencere Yemek Pahalıya Mal Oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, marinada demirli olan ABD bandıralı 24 metre uzunluğunda 'Cindy' isimli lüks motor yatın mutfağındaki ocakta unutulan tencerenin alev alması ile çıkan yangın,büyük çaplı hasara neden oldu.

Lüks Yattaki Bir Tencere Yemek Pahalıya Mal Oldu

Motor yatın mutfağında ocakta unutulan tencere az kalsın bir faciaya yol açıcaktı. Akşam saatlerinde çıkan yangın büyük hasara yol açarken, İtfaiyenin yoğun çabası büyüyen alevlerin diğer yatlara sıçramadan kontrol altına alınmasını sağladı.

 İLK MÜDAHALEYİ ÇEVRE SAKİNLERİ YAPTI 

Çevre sakinleri yangına ilk müdahaleyi yangın söndürme tüpleriyle yaptı. Yapılan ihbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri gönderildi.
Yat Limanı'nda bağlı  her biri ortalama 2 milyon ile 30 milyon dolar arasında değişen 50 lüks yatın kaptanları, yangının diğer yatlara olası sıçrama ihtimaline karşı bilgilendirildi. Çıkan yangın, yaklaşık bir saatlik yoğun çalışmanın  ardından kontrol altına alınarak söndürülebildi. İtfaiye yetkilileri, lüks motor yatın mutfak ve iç kısımlardaki ahşap kaplama bölümlerde büyük çaplı maddi hasar oluştuğunun bilgisini verdi.

 

 

 

Muğla Marmaris Marina Yat Tencere

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike