Manisa'ya İrlandalı Gelin

MANİSALI 31 yaşındaki Mevlüt Kuş, İrlanda'nın Cork kentinde tanıştığı 26 yaşındaki Caitriona Marie Fealty ile memleketi Manisa'nın Yunusemre İlçesi'nde dünyaevine girdi. 2006 yılında çalışmak için İrlandaya giden Mevlut Kuş,çalıştığı golf kulübünde Marie Fealty ile tanıştı.2013 yılındaki tanışma aşka dönüştü.Manisa da dünya evine giren çift,nikah sonunda Türk bayrağı açtı.Müslüman olan Marie ''Elisa'' adını aldı.

Manisa'ya İrlandalı Gelin

MANİSALI 31 yaşındaki Mevlüt Kuş, İrlanda'nın Cork kentinde tanıştığı 26 yaşındaki Caitriona Marie Fealty ile memleketi Manisa'nın Yunusemre İlçesi'nde dünyaevine girdi. Nikah sonrası Türk bayrağı açan genç çift ayakta alkışlandı.
İrlanda'ya 2006 yılında çalışmak için giden ve orada garsonluk yapan Manisalı Mevlüt Kuş, 2013 yılında Cork kentindeki golf kulübünde Caitriona Marie Fealty ile tanıştı. İrlanda Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sahil Güvenlik personeli Caitriona Marie Fealty ile Mevlüt Kuş'un arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüştü. İki yıl birlikte yaşayan ikili Türkiye'ye gelip,aile   onayı da alarak evlenme kararı aldı.Marie islamı seçerek ''Elisa '' adını aldı.Nikah sonrası çift ,Türk bayrağı açtı .Davetlilerden alkışla  destek       aldılar.

 

 

 

Manisa İrlandalı gelin Nikah Müslüman olmak

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı