Müge Anlı'da Esrarengiz Moldovalı Kayıp!

Müge Anlı'da bu sabah yine sırlarla dolu bir kayıp haberi ele alındı. 12 Ekim'de Chicago'da Moldova'ya İstanbul aktarmalı olarak gitmesi gereken Vitali Gheton, İstanbul'a geldi ve bir daha kendisinden haber alınamadı...

Müge Anlı'da Esrarengiz Moldovalı Kayıp!

12 Ekim günü Moldovalı Vitali Gheton, Chicago'dan ülkesine geri dönmek üzere İstanbul aktarmalı uçağa bindi. Genç adamın annesinin Müge Anlı'nın programında anlattıklarına göre Gheton, İstanbul'a indikten sonra ikinci uçağa hiç ninmedi ve bir otele gitti. Otelden annesiyle görüntülü görüşmede biraz yorulduğunu, İstanbul'da bir süre dinlenip Moldova'ya öyle döneceğini belirten genç, ertesi gün annesiyle görüştüğünde sadece 25 dolarının kaldığını, geri dönecek parasının olmaığını söyledi. Telaşlanan anne Vitali'ye o parayla taksiye binip havaalanına gitmesini, biletini oradan kendisinin alacağını söyledikten sonra Vitali Gheton'dan bir daha haber alınamadı.

Müge Anlı'nın araştırması sonucunda, Vitali'nin İstanbul'a indiği gece havaalanının yakınında olan bir otele akşam giriş yaptığı fakat ertesi gün sabah erken saatlerde ayrıldığı, yani otelde sabahlamadığı ortaya çıktı. Genç adama ait başka hiçbir ize rastlanamadı.

Müge Anlı olayı ele almaya ve Vitali'nin kaybıyla ilgilenmeye devam ediyor...

mügeg anlı 9 kasım kayıp yabanncı kayıp atv

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı