Off-Road'cuların Mudurnu Çıkarması

'MİTSUBİSHİ L200 Türkiye Buluşması', Bolu'nun Mudurnu İlçesi'nde 250 off-road tutkununu bir araya getirdi. 3 yıldır geleneksel olarak yapılan etkinliğe Türkiye'nin dört bir yanından off-road tutkunları iştirak etti. 2 gün sürecek etkinlik kapsamında Mudurnu'ya 10 kilometre uzaklıktaki Maymuncular mevkiinde off-road severler kamp kuruldular. Ayrıca Mitsubishi L200'ün yeni aracı da parkurda test edildi.

 Off-Road'cuların Mudurnu Çıkarması


Mitsubishi L200 Türkiye Grubu Kurucusu Ahmet Yaprak, amaçlarının Off-Road tutkunlarının birbirleri ile tanışması ve bir araya gelmesini sağlamak olduğunu ifade etti. Yaprak, tamamen birlik ve beraberliğin sağlanmasını amaçlayan grubun Türkiye genelinde 4 bin 750 civarında üyesi olduğunu belirterek şunları söyledi:
"Daha çok maneviyatın önemli olduğu, araçların sadece bir vesile olduğu bir grup. Biz grubumuzun bu kadar büyüyeceğini hiç düşünmemiştik. Şu anda Türkiye çapında 4 bin 750 üyemizle aktif çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sosyal medya üzerinden birbirimizle araçlarla ilgili bilgi ve teknik paylaşımlarda bulunuyoruz. Burada 1 gece konaklayacağız. Daha sonra Mudurnu'nun tarihi yerlerini ve mesire alanlarını gezeceğiz. Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı olduğu için araçlarımızı bayraklarla donatıp ilçe içerisinde konvoy yaptık. Burada birlikte farklı aktiviteler düzenleyip, insanların birbiriyle tanışmasını sağlayacağız'' ifadelerini kullandı.

 

 

 

Off-road Mudurnu Mitsubishi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike