Onur Akın Öğretmenler İçin Sahneye Çıktı

Sanatçı Onur Akın, Öğretmenler Günü dolayısıyla Beşiktaş’ta sahneye çıktı. Eserlerini öğretmenler için seslendirdi...

Onur Akın Öğretmenler İçin Sahneye Çıktı

Beşiktaş Belediyesi'nin düzenlediği, Öğretmenler Günü sebebiyle Beşiktaş ilçesinde görev yapan öğretmenler için ünlü sanatçı unutulmaz bir konsere imza attı. Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde verilen konserde Onur Akın, birbirinden güzel eserlerini öğretmenler için seslendirdi.

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI: ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖNÜNDE SAYGI İLE EĞİLİYORUM
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü iki yıldır, bu üçüncü yıl, Beşiktaş’ta hem konser hem de öğretmenlerimizle bir araya gelecek konserlerle bu günü daha anlamlı kılacak bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ama daha önemlisi şu, öğretmenlerin bu güne dair varlıklarını hatırlamak dışında okullarımız, hayatımızın en belirgin, bizi var eden ailelerimizden sonraki bizi en çok etkileyen insanlar. Herkesin hayatında bir yada birkaç öğretmeninin çok özel anısı, izi ve belki de kendisini var eden değerler üzerinde etkisi vardır. Ben görüyorum ki hala Türkiye’de meslek gurupları içerisinde en fazla Atatürkçü çizgiyi koruyan ve bunu anlatmaya, aktarmaya çalışan meslek gurubu öğretmenlerimiz. Ben de 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile sevgili öğretmenlerimizin önünde saygıyla eğiliyorum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun” diye konuştu.
Seslendirdiği eserleri ile öğretmenlere keyifli bir akşam yaşatan Onur Akın ise, öğretmen ailesinin bir ferdi olduğunu belirterek, “O yüzden sizi en yakın tanıyan, öğretmenlerin bütün sıkıntılarını, sorunlarını, mutluluklarını coşkularını, her şeyini çok yakından tanıyan bir sanatçıyım. O yüzden bizi hamurken, bir çamur kütlesiyken bizi bir vazoya, muhteşem bir seramik eserine dönüştüren, üzerimize parmak izlerini bırakan, dünyanın en kutsal mesleğini yapan siz öğretmenlerin ellerinden öpüyorum” dedi.

 

onur akın beşiktaş belediyesi konser öğretmenler günü haber gündem son dakika

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı