Otel Aynı, Ölümler Aynı, Bu Oteldeki Sır Ne

TÜRK Hava Yolları'nın dün yapılan İstanbul-New York seferinde görevli kabin memuru Eda Özdemir, yatılı sefer görevi için kaldığı otelde intahar ederek ölü olarak bulunmuştu. Geçtiğimiz Nisan ayında da aynı otelde yatılı sefer görevi için kalan Turkish DoveCo şirketinde uçan şef Cumhur Özmen de intihar ederek yaşamına son vermişti.

Otel Aynı, Ölümler Aynı, Bu Oteldeki Sır Ne

Kabin Memuru Eda Özdemir'in otel odasında ölü bulunması olayının ardından Türk Hava Yolları yazılı bir açıklama yaptı. Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Türk Hava Yolları Kabin Memuru E.Ö yatı seferi için bulunduğu New York'ta otel odasında ölü bulundu. Konuyla ilgili henüz detaylı bilgi mevcut değildir. Cenazesi şu anda New York'ta yapılacak otopsi sonrası detaylı bilgi belli olacak. E.Ö 31 yaşında, 8 yıldır kabin memuru olarak görev yapmaktadır."

KALDIĞI ODANIN BANYOSUNDA İNTİHAR ETMİŞTİ

Kabin Memuru Eda Özdemir'in New York Marriot Long Island Oteli'ndeki odasında ölü bulunması olayının bir benzeri geçtiğimiz Nisan ayında ayında yine aynı otelde yaşanmıştı. Dönüş seferi için otelden alınma saati gelmesine rağmen aşağıda kendisini bekleyen araca gelmeyen Turkish DoveCo şirketinde uçan şef Cumhur Özmen'in odasına kabin amiri ve sorumlu kaptan pilot gitmiş, kapıyı defalarca çalmalarına rağmen kapıyı açan olmamıştı. Kapıyı çalan ekip cevap alamayınca resepsiyona haber vermiş Otelin teknik servisi tarafından açılarak girilen odada Özmen'in banyoda asılı cesediyle karşılaşmıştı. Özmen'in intihar ettiği anlşılmıştı. 

 

THY New York Marriot Long Island Otel İntihar Ölüm Kabin Memuru

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı