Özel Harekat ve Çevik Kuvvet'den Huzur Operasyonu

Adana'da Çevik Kuvvet ve Özel Harekat tarafından yapılan huzur uygulamasında toplam 249 şahıs, 49 araç, 150 motorsiklet sorgulandı, 14 plakasız motorsiklete işlem yapıldı, 12 şahıs ise gözaltına alınma işlemi yapıldı.

Özel Harekat ve Çevik Kuvvet'den Huzur Operasyonu

Adana'de Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat ve Çevik Kuvvet ekipleri tarfaından, PKK sempatizanlarının sürekli korsan gösteri yaptığı Dağlıoğlu Mahallesi'ndeki Bahçelievler Caddesi'nde uyulama yaptı. Yapılan uygulamada Özel Harekat ve Çevik Kuvvetle birilkte toplam 250 plis memuru görev aldı. Polis ekipleri Caddenin giriş ve çıkışında önlemler aldı. Ekipler tarafından şüpheli görülen bütün araçlar didik didik arandı. Ayrıca polis tarafından çevrede şüpheli görülen şahıslara GBT sorgulaması yapıldı. 

Uygulama yaklaşık olarak 2 saat sürdü, uygulama boyunca özel harekat ekipleride binaların çatılarına çıkarak güvenlik önlemleri aldı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler ise uzun namlulu silahlar ile ara sokaklarda güvenlik önlemleri aldı. 

UYGULAMADA 249 ŞAHIS SORGULANDI 

Uygulama kapsamında toplam 249 şahıs, 49 araç ve 150 motorsiklet sorgulandı, plakasız olduğu tespit edilen 14 motorsiklet için işlem yapıldı, hakkında arama olan 12 şahıs ise gözaltına alındı. 

Yapılan aramalarda 2 pompalı tüfekte ele geçirildi. 

adana huzur operasyonu dağlıoğlu mahallesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı