Recep Tayyip Erdoğan Pakistan Ziyareti Sonrası Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Pakistan ziyareti sonrası “Dost ve kardeş Pakistan halkının ve devletinin ziyaretimiz sırasında göstermiş olduğu misafirperverlik bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi..

Recep Tayyip Erdoğan Pakistan Ziyareti Sonrası Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Pakistan ziyareti sonrası, “Dost ve kardeş Pakistan halkının ve devletinin ziyaretimiz sırasında göstermiş olduğu misafirperverlik bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından Pakistan ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Pakistan’a gerçekleştirdiği resmi ziyaretin, iki ülke arasındaki güçlü kardeşlik bağlarının güçlenmesine yardımcı olduğuna vurgu yapan Erdoğan, “Dost ve kardeş Pakistan halkının ve devletinin ziyaretimiz sırasında göstermiş olduğu misafirperverlik bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu ziyaretimizdeki güzel ev sahiplikleri için Pakistan Cumhurbaşkanı Sn. Memnun Hüseyin ve Başbakan Sn. Navaz Şerif’e teşekkür ediyorum. Lahor ziyaretimizde de bizlere gösterilen teveccüh dolayısıyla Pencap Eyalet Başbakanı Sn Şahbaz Şerif’e şükranlarımı ifade ediyorum. Türkiye ile Pakistan arasındaki muhabbetin önümüzdeki dönemde daha da artacağına inanıyor, Pakistan halkına selam ve sevgilerimi iletiyorum” dedi.

 

recep tayyip erdoğan pakistan ziyaret haber son dakika gündem

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı