Seviyor Sevmiyor 20. bölüm Fragmanı Yiğit acı gerçeklerle yüzleşiyor

Seviyor Sevmiyor dizisi 20 kasımda yayımlanan bölümü ile ekranlara kilitledi. acı,kıskançlık ve entrikalarla dolu ortamıyla hayranlarını kendisine çekmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümde eskiden gelen sırlar gün yüzüne çıkarken, Yiğit'in aşkının nasıl etkilendiği hayranlarına ızdırab dolu haykırışlarla iletiliyor.

Seviyor Sevmiyor 20. bölüm Fragmanı Yiğit acı gerçeklerle yüzleşiyor
Seviyor Sevmiyor’un 19. bölümünde Yiğit’in Deniz’e olan ısrarcı aşkı ön plandaydı. Deniz Hem Yiğit’in yoğun duyguları hemde Tuna’yla olan ilişkisi arasında sıkışıp kalmıştı.  Ayça’nın Tuna’ya olan aşkı onu göz alıcı bir hale getirmişti.İrem Tuna’ya dinlettiği Deniz’in acı sözlerini , onu intikam ateşiyle doldurmuştu. Finalde İrem Güldağ'ın Cd ile yolladığı acı ve karanlık oyun gün yüzüne çıkartmıştı.
 
 
Seviyor sevmiyor dizisinin hayranlarında şüphe ve tansiyonu doruğa çıkaran yeni ilk fragmanı yayınlandı. Aşk, ihtiras ve ayrılık içeren dizi çarpıcı açıklamalarla Pazar günü de devam edecek. Yiğit’in Deniz’e ulaşma yolu yine yeni bir bulutla kapanacak. Peki Deniz ve Yiğit’in birleşmez yolu birleşebilecek mi? İşte Seviyor Sevmiyor 20. Bölüm fragmanı ve çarpıcı detayları!
 
Geçen bölümde neler oldu?
 
 
Yiğit  rakip derginin sahibi Halit Bey’in sırlarını yüzüne vurarak onu darmadağan etmiş, yeni bir dergi kazandırıştır.Tuna İrem’in karanlık çehresi ile kenidini Ayça’nın kolarına atılmışltır. Yiğit Deniz’e aralarındaki aşkı itiraf etmesi için kendisiyle yüzleştirmiştir. Deniz eve geldiğinde Tuna’nın karanlık yüzünü göstererek onu Yiğit’e yaklaştırmıştır. Yiğit İrem'in yolladığı Cd ile nasıl bir karanlık oyunun içinde olduğu fark ederek, acı gerçekten kendini kaybetmişti. 
seviyor sevmiyor 20. bölüm fragmanı 27 kasım seviyor sevmiyor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı