Trump Zaferini İlan Etti

ABD Başkanı seçilen Cumhuriyetçi parti adayı Donald Trump, zaferini ilan ederek bir konuşma yaptı. Yaptığı konuşmada, Demokrat Parti adayı Hillary Clinton'ın kendisini aradığını ve zaferini kutladığını söyledi ve Clinton'a müteşekkir olduklarını ifade etti.

Trump Zaferini İlan Etti
Birlik ve dayanışma vurgusu yapan Trump, "Tüm ABD halkının başkanı olacağım, bizi desteklemeyenlerin de tavsiyelerini dinleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Amerikalıların daha güzel ve iyi bir gelecek için karar verdiğini belirterek, Amerikan rüyasını yeniden yaratacağını söyleyen Trump, "Kentlerimizi düzelteceğiz, altyapımızı güçlendireceğiz, bununla milyonlarca kişiye istihdam sağlayacağız. ABD için büyük bir ekonomik planımız var; ekonomik büyümeyi iki katına çıkaracak, en kuvvetli ekonomi olacağız" dedi.

Düşmanlık yerine işbirliğini seçeceğini vurgulayan Trump, ""Bizimle anlaşmaya niyetli her ulusla anlaşacağız. Uluslararası topluma herkese karşı adil olacağımız mesajını veriyoruz; düşmanlık yerine ortak paydada buluşma arayışındayız" diye ekledi.

Trump ayrıca, kendisine verdikleri destek için ailesine de teşekkür etti.
Trump Seçim Zafer Konuşma

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike