Türk Hacker'lardan New York Borsasına Siber Saldırı

Türk hacker grubu Aslan Neferler Tim, New York Borsasına siber saldırıda bulundu...

Türk Hacker'lardan New York Borsasına Siber Saldırı

Ünlü Türk hacker gruplarından Aslan Neferler Tim, New York Borsasına siber saldırı da bulundu. Türkiye'de ve Uluslararası saldırılarıyla dikkatleri üzerine çeken Aslan Neferler Tim bu kez de New York Borsasının sunucularını çökertti. 

MÜSLÜMANLARA ZULÜM YAPILDIĞI İÇİN SALDIRIDA BULUNDUKLARINI AÇIKLADILAR

Saldırının sebebi ise ABD'nin Müslümanlara para için yaptıkları zulüm olarak nitelendiren Tim grubu, ABD'ye maddi yönden zarar vermek için borsayı hedef aldıklarını belirttiler.  New York borsasının işlem, data ve finans sunucularını çökertti. Grup, borsanın işlem hacimleri baz alındığında 800 milyon dolar zarara uğratıldığını kaydetti.
Aslan Neferler Tim’in sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Ey ABD iki yüzlü olduğun müddetçe bizden gerekli tepkiyi alacaksın. Para için Müslümanlara etmediğin zulüm kalmadı. Paranla oynayalım ki canın acısın. ABD New York Borsası işlem, data ve finans işlem sunucuları çökertildikten sonra ana sayfanın da fişi çekilmiştir. Ayrıca kapalı devre network ağı da kesilmiştir. İşlem hacimleri baz alındığında tahmini kayıpları 800 milyon dolardır. Aslanlar geçerken uğradı” ifade ettiler.

 

türk hackerler aslan neferler tim new yok borsa siber saldırı haber son dakika gündem

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
Tüm İDO Seferleri İptal Edildi - 3 Aralık 2016
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike
700 Milyon Android Telefonda Büyük Tehlike