Ünlü Star Lindsay Lohan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Retweetledi

Ünlü Hollywood starı Lindsay Lohan'ın sosyal paylaşım sitesi olan Twitter'den ABD'nin yeni başkanı Trump'a, Suriye'ye Türkiye'nin yaptığı yardımları unutmaması konusunda seslendi. Ayrıca ünlü star Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 Ağustos tarihinde Yenikapı Demokrosi ve Şehitler mitingi ile ilgili attığı twitini retweetledi.

Ünlü Star Lindsay Lohan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Retweetledi

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'den yaptığı Türkiye ile ilgili paylaşımlarla çok konuşulan ünlü Hollywood starı Lindsay Lohan, Twitter'den yeni ABD'nin başkanı Trum'a çağrıda bulunarak "Çünkü Yeni amerikan başkanımız var. Acı içindeki Suriyelileri ve Türkiye’nin onlara ne kadar yardım ettiğini unutmayalım. Bunu düzeltmeliyiz." ifadelerini kullandı. Ünlü star ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 Ağustos tarihinde düzenlenen Yenikapı Demokrasi ve Şehitler Mitingiyle ilgili, "Bugün #TekMilletTekYürek diyerek asaletini tüm dünyaya bir kez daha gösteren milletime şükranlarımı sunuyorum." tweetini ve fotoğraflarını retweetledi.

Ünlü yıldız bir başka twittinde ise "Suriyeli mülteciler için bir etkinlik düzenleyelim ve bağış için araba satalım. Belki Erdoğan ya da Putin bize yardımcı olur’ şeklinde ifadeler kullandı. 

lindsay lohan recep tayyip erdoğan twitter retweetledi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı
Şarkıcı Orhan Ölmez Bıçaklandı