Acil Paraya İhtiyacı Olanlar Dikkat! 14.000 TL Dakikalar İçerisinde Hesabınızda

Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlara müjdeli haber verildi. Akbank ve Denizbank, banka müşterilerine nakit para imkanı sağlayacak.

Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlara müjdeli haber verildi. Akbank ve Denizbank, banka müşterilerine nakit para imkanı sağlayacak. Sizler de eğer Akbank ve Denizbank müşterisiyseniz bu fırsatı kaçırmayın. İşte 2 bankanın müşterilerine sunduğu avantajlı kredi fırsatının detayları…

Acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara, Akbank ve Denizbank’tan fırsat niteliğindeki kredi haberi verildi. Akbank ve Denizbank müşterisi olan vatandaşlar acil nakit paraya ihtiyaçları varsa 14.000 TL’ye kadar kredi imkanından kolaylıkla faydalanabilecekler. Denizbank ve Akbank’ın yaptığı iş birliği kapsamında müşterilere özel tasarlanmış yeni kredi fırsatından ATM kartı olan bütün müşteriler faydalanabilecek.

14.000 TL Kredi Fırsatının Detayları

Akbank ve Denizbank’ın ATM kartlarına sahip olan müşteriler, bu 2 banka tarafından düzenlenen özel kredi ile 14.000 TL’ye kadar kredi imkanından faydalanabilecekler. Krediye başvuracak vatandaşlar, tek bir tıkla başvuru sürecini tamamlayarak, hazırlanan kredileri ATM kartlarından kullanabilecek.

14.000 TL Krediye Nasıl Başvurulacak?

Eğer Denizbank müşterisiyseniz “kredim” yazarak, TC kimlik numaranızı ve beraberinde doğum tarihinizi 32 80 numarasına iletmeniz krediye başvurmanız için yeterli olacaktır. Akbank müşterileri ise yine “kredi” yazarak, kimlik numarasını ve beraberinde “14000” ekleyerek 44 25 numarasına mesaj göndermesi gerekiyor.

Kredisi onaylanan vatandaşlar, internet bankacılığından ya da en yakın ATM’den kredilerini kullanmaya başlayabilirler.

Bakmadan Geçme