Alkollü Sürücüyü Polis Uyandıramadı

Edirne'de alkol alan bir araç sürücüsü ters yöne girerek aracını yol ortasına çekti. Daha sonra direksiyonun başında uyuyakalan sürücüyü polisler uyandırmak için uğraştı, polisler uyandıramayınca 112 sağlık ekiplerince hastaneye götürüldü.

Olay, Edirne'de Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinin karşısındaki İbrahim Zagar Caddesinde gece saat 23:45'de gerçekleşti. İddialara göre; 22 ES 748 plakalı araç sürücüsü G.T.'nin alkol kullandıktan sonra aracı kullanmaya başladığı, ters yole girdiği, girdiği ters yönde aracını park ederek direksiyon başında uyuyakaldığı yönündeydi. 

Hastanenin önünden geçen vatandaşlar tarafından şüphelinerek 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunarak olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. 

Olay yerine gelen polislerin ve sağlık ekiplerinin tüm uğraşlarına rağmen uyanmayan araç sürücüsü sedye ile yakında bulunan 1. Murat Devlet Hastanesine götürüldü. Olay yerine gelen G.T.'nin yakınları hastaneye kaldırıldığını öğrendiklerinde hastaneye yanına gittiler. Araç hakkında ise trafiği tehkilekeye sokacak bir durum olmadığı için herhangi bir işlem uygulanmadı. 

Bakmadan Geçme