Ankara'da Klasik Otomobil Festivaline Ziyaretçi Akını

Başkent'te ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından festivale 600'den fazla klasik otomobilin katılımıyla "Klasik Otomobil Festivali" düzenlendiği ikinci gününde 300 binden fazla ziyaretçi misafir edildi.

Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden 600'den fazla klasik otomobil "Klasik Otomobil Festivaline" katılarak iki günde 300 binden fazla ziyaretçi akın etti. 

Festivali Altındağ Belediyesi ve Antika Otomobil Federasyonunun ortak işbirliği ile düzenlenerek Türkiye'nin en büyük "Klasik Otomobil Festivali" gerçekleşti. Festival Ankara'da Başkent millet Bahçesi'nde klasik araç severlerle bir araya geldi. Festivalde 600'den fazla klasik otomobil katıldı. 

Başkan Balçı ziyaretçi rekoru kırdık

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı her geçen yıl daha fazla katılım sağlanarak festivalin ilgisinin arttığını belirterek; "Bu kadar nostaljik ve geçmişe ait otomobilleri Altındağ’da bir araya getiren önemli bir organizasyona imza attığımız için çok mutluyuz. Dönemlerinin en değerlileri, trafikte oldukları dönemde fırtına gibi esen, her biri birbirinden kıymetli klasik otomobiller büyük ilgi gördü. 2 günde 300 bin kişi festival alanında bir araya geldi. Bütün Ankaralıları, klasik otomobil severleri, nostalji yapmak isteyen herkesi festivalde buluşturduk. Çok renkli anlar yaşandı. Hem araç hem de gelen ziyaretçi sayısı bu sene rekor kırdı" dedi.

Bakmadan Geçme