Aylık 92 Bin Dolar Maaşlı Vasıfsız Yurt Dışı İş İlanı Geldi! İşte Şartlar

İrlanda Adaları 92 bin dolar maaşla alım yapacak. Son dönemde ilana dair detaylar merakla araştırılmaya başlandı.

İrlanda Adaları 92 bin dolar maaşla alım yapacak. Son dönemde ilana dair detaylar merakla araştırılmaya başlandı. Türkiye'de sıklıkla paylaşılan bu konu üstüne binlerce vatandaş, İrlanda Adaları'na nasıl gideceğini, 92 bin dolarlık ödemeyi de nasıl alacağını araştırıyor.

İrlanda'nın haritada ki yerine bakıldığında İngiltere'nin batı kesiminde yer aldığı gözlemlendi. Başkenti Dublin olan ülkeyle ilgili bilgi:

İrlanda, ya da İrlanda Cumhuriyeti, kuzeybatı Avrupa'da bulunan ülke. Büyük Britanya'nın batısındaki İrlanda adasının yaklaşık altıda beşini kaplamaktadır. Başkenti ve en büyük şehri Dublin'dir, 4,9 milyonluk nüfusun yaklaşık %40'ı bu şehir ve banliyölerinde yaşar. 

İrlanda’da saatlik asgari ücret 11.30 Euro olarak belirlenmiştir. Haftada 40 saat çalışmanız durumunda haftada 430 euro, ayda ise 1808 Euro para kazanırsınız.

İRLANDA 92 BİN DOLAR MAAŞ GERÇEK Mİ?

İrlanda Adaları'na taşınacak kişiere 92 bin dolar verilecek haber doğruluğu da netleşiyor. Buna göre konuyla ilgili İrlanda hükümeti tarafından açıklama geldi.

"Ada toplulukları için hem ulusal hem de uluslararası düzeyde süregelen bir endişe, adalarda ki nüfus seviyelerini korumaktır.

Ada toplulukları genel olarak ortalamanın üzerinde bir yaş profiline sahip, çünkü pek çok genç yetişkin başka yerlerde daha fazla eğitim veya istihdam fırsatlarından yararlanmak için adaları terk ediyor" dedi.

İrlanda, adalardan birinde "terk edilmiş bir binayı" yenileyen kişilere yaklaşık 92.000 $ (84.000 €) teklif ediyor. Bir hükümet web sitesine göre, boş bir mülkü tamir eden kişiler yenileme için neredeyse 67.000 $'a (60.000 €) kadar para alabiliyor . 

Bu, boş mülkleri yenileyen kişilere yaklaşık 55.000 $ teklif eden daha önceki bir program olan Boş Mülk Yenileme Hibesinin bir uzantısıdır. 

Bakmadan Geçme