Bankalar Açıkladı! İhtiyaç Duyduğunuz Para Anında Hesaplara Yatacak!

Ekonomik sıkıntılar ülke genelinde sürerken, bankalardan da yeni hamleler gelmeye devam ediyor. Maddi konuda sıkıntı çekenler ve acil nakit paraya ihtiyaç duyanlar için bankalar yeni kampanyalar ile gündeme geliyor.

Ekonomik sıkıntılar ülke genelinde sürerken, bankalardan da yeni hamleler gelmeye devam ediyor. Maddi konuda sıkıntı çekenler ve acil nakit paraya ihtiyaç duyanlar için bankalar yeni kampanyalar ile gündeme geliyor.

Ülkede son süreçte yükselen kredi faizleri, pek çok kişinin kredi çekme düşüncesinden vazgeçmesine neden oluyor. Ancak bankalar bu durumun önüne geçebilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemekte. Bankaların yapmış olduğu kampanyanın detaylarına göre, kredi kartı kullanıcılarının hesaplarına hazır kredi limitleri tanımlanmış durumda. Böylece kişiler, şubeye gitmeye gerek kalmadan, ön onay şartı olmadan kolay bir şekilde kredi çekerek ihtiyaç duydukları kadar nakit parayı hesaplarına aktarma şansı elde edebilecekler.

Hazır Kredi Limiti ve Bankaların Güncel Faiz Oranları

Ülkede faaliyet göstermekte olan pek çok banka, vatandaşlar için ihtiyaç kredisi paketleri sunmakta. Bu paketler, vade sayısına, kredi miktarına ve faiz oranlarına göre değişiklik gösterebilmekte.

Son süreçte bankalar müşterileri için hazır kredi limiti fırsatı sunuyor. Hazır kredi limiti, kişilerin bankadan kredilerin çekerek anında kullanabilmelerine olanak tanıyor. Kişiler, kendilerine tanımlanmış hazır kredi limiti olup olmadığını kontrol etmek için bankaların mobil uygulamalarını kullanabilecekler. Mobil şubede hazır kredi limitini görüntüleyenler, burada işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilecekler.

Güncel olarak bankaların faiz oranlarına baktığımızda ise en uygun kredi seçenekleri QNB Finansbank’ta görünüyor. Banka, 50 bin TL’lik kredi için %2.59 seviyesinde faiz uygulayacak. Ayrıca banka kişilerin geri ödemeleri için 36 aya varan vade fırsatı da sağlamakta. QNB Finansbank’tan sonra ise TEB’in %2.95 faiz oranları ihtiyaç kredisi öne çıkıyor.

Kamu bankalarına baktığımızda Ziraat Bankası’nın %3.94, Halkbank’ın %3.89 oranında faiz uyguladığı görülüyor. Bazı bankaların ise kredi faiz oranı %4’ü geçmiş durumda. Enpara.com %4.29 oranında faiz uyguluyor. Yapı Kredi’nin uygulamış olduğu faiz oranı ise %4.39 olarak karşımıza çıkmakta.

Bakmadan Geçme