Başkent'te Klasik Otomobil Festivali Başlıyor

Başkent Ankara'da 14-15 tarihlerinde yapılması planlanan "Klasik Otomobil Festivali" için hazırlıklar devam ediyor.

Ülkemizin dört bir tarafından 500 adet klasik otomobil, Başkent'te Altındağ ilçesinde toplanacak. Klasik otomobil festivali Altındağ Belediyesi ve Antika Otomobil Federosyonunun ortak iş birliğiyle yapılacak, düzenenecek olan festival Başkent Millet Bahçesi'nde klasik otomobil tutkunlarını bir araya toplayacak. 

Millet Bahçesinde Klasik Otomobil Rüzgarı Esecek

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı tarihi değerlere büyük özen ve değer gösterdiklerini ifade ederek yakın zamanda başlatacakları festival için heyecan içinde olduklarını belirterek, "Bu kadar nostaljik ve geçmişe ait otomobilleri Altındağ’da bir araya getirecek önemli bir organizasyona imza attığımız için çok mutluyuz. Dönemlerinin en değerlileri, trafikte oldukları dönemde fırtına gibi esen, her biri birbirinden kıymetli klasik otomobiller bu festivalde görücüye çıkacak. Tam 500 klasik otomobil festivalimize katılıyor. Başkent Millet Bahçesi oldukça renkli anlara sahne olacak” dedi.

Klasik Otomobil Festivali Ne Zaman Yapılacak?

Başkan Balcı, tüm klasik otomobil hayranlarını 14-15 Ekim  tarihlerinde Başkent Millet Bahçesinde yapılacak olan festivale davet ediyor. 

Bakmadan Geçme