Beren Saat Ve Kıvanç Tatlıtuğ İkilisi Tekrardan Ekranlarda! İlk Fragman Yayınlandı

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisini yan yana getirecek filmin yayın tarihi belli oldu. En son Aşk-ı Memnu dizisinde yan yana gelen ikili büyük beğeni toplamıştı. İkilinin tekrardan yeni bir film projesiyle yan yana gelecek olması izleyicilerde büyük merak uyandırdı.

Uzun süreden sonra Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ tekrardan aynı karede ekranlarda! İkilinin bir araya geldiği “İstanbul İçin Son Çare” isimli filmin ilk fragmanı izleyiciyle paylaşıldı. İşte İstanbul İçin Son Çare filminin fragmanı ve tüm detayları…

Uzun bir sürenin ardından Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ tekrardan aynı ekranda yan yana gelecek. Yıllar öncesinde Aşk-ı Memnu dizisiyle başrolleri paylaşan ikili, büyük beğeni toplayarak izleyicinin kalbinde yer edinmişti. Son dönemde sıklıkla Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un tekrardan ekranlarda bir araya gelmesi konuşulanlar arasında yer alıyordu. İkili bu davetleri geri çevirmemeye karar verdi ki, İstanbul İçin Son Çare isimli Netflix filmiyle 24 Kasım’da tekrardan ekranlarda yan yana olacaklar.

New York’ta Çekimler Tamamlandı

Gönenç Uyanık’ın yönetmenliğini üstlendiği İstanbul İçin Son Çare filmi, ikiliyi tekrardan bir araya getirecek. Filmin senaryosunu ise Nuran Evren Şit üstlendi. 24 Kasım 2023 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix'te yayınlanacak olan film, en çok izlenen filmler arasında yerini alacağa benziyor. Aşk-ı Memnu dizisinden 14 yıl sonra ikiliyi aynı ekrana getirecek filmin sahneleri ise New York’ta çekilmişti.

Bakmadan Geçme