Bihter filmi ne zaman yayınlanacak? Bihter filmi nerede yayınlanacak?

Behlül ile Bihter'in aşkını anlatacak Aşk-ı Memnu uyarlaması film olan Bihter filmi için fragman yayınlandı.

Behlül ile Bihter'in aşkını anlatacak Aşk-ı Memnu uyarlaması film olan Bihter filmi için fragman yayınlandı. Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül Bihter ikilisinin efsane işi Aşk-ı Memnu’nun yeni bir uyarlamasının da vizyon tarihi belli oldu.

Film başrolünde Farah Zeynep Abdullah’ın olduğu Bihter filmi, Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz romanı Aşk-ı Memnu’dan uyarlanacak takdir edersiniz ki. Ancak roman kadar ölümsüz olan dizi uyarlamasının aksine bu film modern zamanda geçmeyecek.

BİHTER FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE YAYINLANACAK?

16 Kasım 2023 tarihinde Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan film, 1920’li yıllarda geçecek. Güç ve cesaret üzerine kurgulanan bir hikâye izleyeceğiz. Filmin fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.

Filmde Behlül rolünü ise yakışıklı oyuncu Boran Kuzum üstleniyor. Geri kalan kadro ise şöyle: Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, Ebru Özkan ve Tilbe Saran.

Filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Binay ve Caner Alper (Bergen) oturuyor. Senaryoyu ise Merve Göntem kaleme aldı. Bergen’in sinematografik ve gişe başarısı göz önüne alındığında Bihter filmi için de beklentiyi yükseltebiliriz gibi duruyor.