Bilal Hancı ile Esin Çepni boşandı mı?

Türkiye'de dün sabah erken saatlerde sosyal medya ünlüsü olan Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı'nın aldatma görüntüleri eşi tarafından paylaşıldı.

Bilal Hancı ile Esin Çepni boşandı mı? Türkiye'de dün sabah erken saatlerde sosyal medya ünlüsü olan Kafalar grubu üyesi Bilal Hancı'nın aldatma görüntüleri eşi tarafından paylaşıldı. Ünlü fenomen Bilal Hancı'nın bir gece kulübünde kadın ile yakın görüntüleri de eşi Esin Çepni tarafından büyük hayal kırıklığı imasıyla da paylaşıldı.

Gelen haberlere göre de ikilinin daha öncesinde anlaşmalı boşandığı haberleri belirtilirken henüz konuyla ilgili de net bilgiler gelmedi.

BİLAL ESİN BOŞANDI MI?

2021 yılının Temmuz ayında evlenen Bilal Hancı Esin Çepni çifti flaş aldatma haberiyle gündeme geldi. Çift bir yıllık evliliklerinin ardından boşanma kararı aldıklarını açıklamıştı.

Bilal Hancı, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: "Esin ile olan evlilik ilişkimizi karşılıklı olarak anlaşarak bitirmeye karar verdik. Çok iyi iki arkadaş olarak kalmaya devam edeceğiz. Esin, seninle çok güzel şeyler öğrendim, bana kattığın her şey için çok teşekkürler. Her zaman kalbimde kalacaksın"

Esin Çepni ise şöyle konuşmuştu: "Kararı almak kadar, açıklamak da zormuş meğerse... Her zoru başardık belki ama insan gücünün de yetmediği şeyler var.

Her şeyden önce arkadaşlığın baş tacı edildiği evlilik ilişkimizi her iki tarafın da mutluluğu için sonlandırmaya karar verdik. Bilal ile olan yüksek enerjili dostluk ilişkimin sonsuza kadar sürmesini ve onun her zaman yanında olacağımı bilmesini isterim"