Denizbank'tan Kefilsiz Şartsız 250.000 TL Borç Kapatma Kredisi Kapınıza Geldi

Denizbank'tan müşterilerine borç kapatma kredisi müjdesi verildi. İşte Denizbank borç kapatma kredisinin tüm detayları…

Denizbank'tan müşterilerine borç kapatma kredisi müjdesi verildi. Ekim ayı içerisinde borçlarını tek bir banka çatısı altında toplamak isteyen Denizbank müşterileri, 250.000 TL borç kapatma kredisinden kolaylıkla faydalanabilecek. İşte Denizbank borç kapatma kredisinin tüm detayları…

Kredi faiz oranlarının bir yükseldiği ve bankaların kredi verirken bir hayli seçici davrandığı bu süreçte, Denizbank müşterilerinin yanında olduğunu yeni bir kredi kampanyasıyla duyurdu. Denizbank duyurmuş olduğu kampanya kapsamında; ekim ayına özel, müşterilerine borç kapatma kredisi imkanı sunacağını açıkladı.

Denizbank Borç Kapatma Kredisi Detayları

Denizbank sunmuş olduğu kampanya kapsamında, ekim ayı içerisinde borç kapatma kredisine başvuracak vatandaşlara 250.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Bu kredi kampanyası doğrultusunda, müşterilerine özel faiz oranıyla beraber ödeme kolaylığı sağlayacağını açıkladı. Uygun faiz oranları ve vadelerle birlikte vatandaşlar ekim ayı içerisinde tüm borçlarını tek bir banka çatısı altında toplayabilecek.

Denizbank Borç Kapatma Kredisinin Faiz Oranları

Denizbank'ın kefilsiz şartsız herhangi bir teminat talep etmediği borç kapatma kredisi ile ilgili tüm detaylar belli oldu. Müşterilerin en çok merak ettiği faiz ve vade detayları Denizbank tarafından tek tek açıklandı. Banka krediye başvuracak olan vatandaşlara; gelir belgesi, kimlik kartı, kredi başvuru formu ve beraberinde ikametgah bildirimi zorunlu tuttu. Bunun yanı sıra faiz ve vade oranları ile ilgili de banka tarafından detaylı ve çeşitli tablolar paylaşıldı. Kredi talebinde bulunacak vatandaşlar içib kredi başvuru limiti en az 10.000 TL olarak belirlendi. Bunun yanı sıra vatandaşlar 250.000 TL’ye kadar bu krediye başvurabilecek ve kredilerini hızlı bir şekilde alabilecekler. Ek olarak 12 aylık vade süresi için %3.51, 24 aylık vade süresi için %3.66 ve son olarak 36 ay vade seçeneği için ise %3.66 olarak belirlendi.

Bakmadan Geçme