Denizli'de İnfaz Edilerek Dereye Atılmış Erkek Bedeni Bulundu

Denizli'de bir dere yatağına atılmış elleri ve ayakları bağlı şekilde silahla vurularak öldürülmüş bir erkek cesedi bulundu.

Akıl almaz olay, Denizli'nin Pamukkale ilçesi Korucak Mahallesindeki Menderes Deresin'de gerçekleşti. Alınan bilgilere göre, akşam saatlerinde derenin kenarında bölgeden geçen vatandaşlar tarafından yerde yatan hareketsiz bir insan olduğunu fark ettiler. 

Vatandaşların yerde yatan şahsa yaklaştıklarında elllerinin ve ayaklarının iple bağlanmış olduğunu görmeleri üzerine 112 Acil Çağrı Merkezine ihbarda bulunuldu. Yapılan ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri geldi. Sağlık ekipleri tarafından derenin yatağına 700 metre inerek cinsiyeti erkek olduğu tespit edilen şahsın yanına ulaşabildi. 

Sağlık ekiplerince yapılan ilk incelemede şahsın silah ile ateş açılması sonucu vurularak kan kaybı nedeniyle hayatını kaybettiği tespit edildi. Cinayete kurban giden şahsın cenazesi kimlikbilgilerinin tespit edilmesi ve kesin ölüm sebebinin araştırılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. 

Kolluk  kuvvetleri tarafından cinayet olayına ilişkin failin veya faillerin tespit edilerek yakalanması için çalışma başlatıldı. 

Bakmadan Geçme