Denizli'de Önce Eşini ve Sevgilisini Vurdu Sonra İntihar Etti

Denizli'de sokak ortasında eşini ve sevgilisi olduğu iddia edilen bir erkeği av tüfeğiyle vuran adam, daha sonra iki sokak ileride intihar ederek hayatını kaybetti.

Tüyler ürperten olay bugün saat 14:00 sıralarında Denizli'nin  Pamukkale ilçesi Atalar Mahallesi 1344 Sokakta gerçekleşti. 

Eşi hakkında uzaklaştırma kararı alan 36 yaşındaki Özlem Ülker ve sevgilisi olduğu iddia edilen 40 yaşındaki Yusuf Cavlak'ı sokakta birlikte gören 41 yaşındaki eşi Emin Ülker arasında tartışma çıktı. 

Çıkan tartışma sonucunda sinirlenen koca kendisine hakim olamayarak yanında bulunan av tüfeği ile yakın mesafeden ilk önce eşi Özlem Ülker'in göğüs bölgesine ve karın boşluğuna daha sonra da sevgilisi olduğu iddia edilen Yusuf Cavlak'ın göğüsüne ikişer defa atteş açtı. 

Daha sonra olay yerinden kaçan Emin Ülker, cinayet olayının gerçekleştiği sokaktan iki sokak ileride bir apartman boşluğuna girerek elindeki tüfekle kendi başına ateş ederek intihar etti. 

Olaya Çocukları Şahit Oldu

Kendini tüfekle başından vuran Emin Ülker ile vurduğu Yusuf Cavlak olay yerinde hayatlarını kaybettiler. Ancak eşi Özlem Ülker ağır yaralı olarak hastaneye sevk edildi. 

Cinayet olayının yaşandığı esnada biri 2, diğeri 6 yaşında olan çocukları da annelerinin vurulma anını gördü. Mahalle sakinleri çocukları sakinleştirmeye çalıştı. 

Polis olayla ilgili tahkikat başlattı. 

Emin Ülker İntihar Edeceğini Sosyal Medyada Paylaşmış

Eşini ve sevgilisini vurduktan sonra kendi kafasına ateş ederek intihar eden Emin Ülker daha önce sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak, "Benim ölümümden Yusuf Cavlak ve eşim Özlem Ülker sorumludur. Hakkım herkese helal olsun. Eşim ve Yusuf Cavlak hariç” şeklinde paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Emin Ülker'in çatı ustası olduğu, KKTC'de müzisyenlik yapan Yusuf Cavlak'a evine misafir ettiği daha sonra eşiyle aralarının bozulduğunu iddia etti. 

Özlem Ülker ile Yusuf Cavlak'ın aynı evde birlikte yaşadıkları, Emin Ülker ile bu nedenle sürekli tartıştıkları ileri sürüldü. 

Bakmadan Geçme