Düşük Faizli 120.000 TL Kredi Fırsatı Vakıfbank'ta

Vakıfbank'ın paylaştığı kampanyaya göre başvuranlara toplamda 120.000 TL nakit para imkânı sunulacak.

Son dönemler içerisinde artan kredi faiz oranları sebebiyle birçok vatandaş kredi çekmekten korkar oldu. Vakıfbank tam bu noktada vatandaşların yüzünü güldürecek, korkularına su serpecek bir kampanya duyurdu. Vakıfbank’ın paylaştığı kampanyaya göre; başvuranlara toplamda 120.000 TL nakit para imkânı sunulacak.

Bankaların dikkat çeken faiz oranları sebebiyle, vatandaşlar kredilere başvuramayacak noktaya geldi. Bu bankaların aksine devlet bankalarından birisi olan Vakıfbank vatandaşların yüzlerini güldürmeyi başardı. Vatandaşlara destek olmak amacıyla yeni bir kredi kampanyası başlatan Vakıfbank, kredi talebinde bulunanlara 120.000 TL’ye kadar nakit para imkanı sağlayacağını açıkladı

Vakıfbank 120.000 TL Kredi Kampanyasının Detayları

Vatandaşlar Vakıfbank üzerinden 120.000 TL’ye kadar olan kredi imkanlarından yararlanabilecek. Lakin kredinin faiz oranları, geri ödeme seçenekleri ve beraberinde taksitlendirme şartları çekilen kredinin miktarına göre belirlenecek.

Genel olarak Vakıfbank ihtiyaç kredisi maliyetlendirmesinde, aylık %3.75 oranında faiz ile hesaplama yaparak vatandaşa yansıtıyor. Tabii ki de bu faiz oranında vade süreleri de büyük önem teşkil ediyor. BDDK talimatına göre bankalar müşterilere 100.000 TL’nin üzerinde ihtiyaç kredisi sunduğu zaman en fazla 12 ay vade seçeneği sunabiliyor.

Vakıfbank Kredisinin Toplam Maliyeti Ne Kadar?

Vatandaşlar Vakıfbank üzerinden 12 ay vade seçeneğiyle 120.000 TL ihtiyaç kredisi çekmesi halinde aylık 3.75 oranında faiz oranına tabi tutulacak. Böylelikle vatandaşların aylık ödeme taksit tutarı 13.443 TL olarak hesaplarına yansıtılacak. Bu hesaplamalara göre kredinin toplam maliyeti ise 161.325 TL tutarında.

Bakmadan Geçme