Galatasaray Bayern Münih maçı Exxenspor ücretsiz nasıl izlenir?

Galatasaray'ın Bayern Münih ile oynayacağı müsabaka öncesinde Exxen'den 14 gün bedava izleme seçeneği geldi.

Galatasaray'ın Bayern Münih ile oynayacağı müsabaka öncesinde Exxen'den 14 gün bedava izleme seçeneği geldi. Türkiye'de geçtiğimiz hafta Manchester United Galatasaray maçı öncesi çöken Exxen, futbolseverleri de heyecanlandıran duyuru da bulundu. Buna göre de Exxen üzerinden de Galatasaray – Bayern Münih maçını ücretsiz izlemek mümkün olacak.

EXXENSPOR 14 GÜN BEDAVA İZLE KAMPANYASI

Exxen, 24 Ekim’e kadar üye olan kullanıcılarına 14 gün boyunca platformu bedava kullanma imkanı sağlayacağını duyurdu. Böylece Galatasaray’ın Bayern Münih, Fenerbahçe’nin Ludogorets ve Beşiktaş’ın Bodø/Glimt ile oynayacağı karşılaşmalar ücretsiz izlenebilecek.

Hatırlayacağınız üzere 3 Ekim 22.00’da Manchester United-Galatasaray maçı oynanmaya başlamış, ancak maçı canlı gösterecek Exxenspor’da ciddi sorunlar yaşanmıştı. Maç öncesi uygulamalarına giriş yapan kullanıcıları “Üzgünüz! Sunucu şu anda yanıt vermiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.” içerikli bir mesaj karşılaştığı görülmüştü.

Exxen ve TV+ arasında yeni bir iş birliğine gidildi. Bu anlaşma sonrasında Exxen'i özel içerikleri ve spor müsabakaları TV+'a geliyor.

Exxenspor abonelik ücretleri ne kadar?

  • Reklamlı aylık paket – 144.90 TL
  • Reklamlı sezonluk paket – Aylık 119.90 (Toplamda 1.428 TL)
  • Reklamsız aylık paket – 169.90 TL
  • Reklamsız sezonluk paket – Aylık 139 TL (Toplamda 1.668 TL)

Bakmadan Geçme