Garanti Bankası'ndan Açıklama Geldi! Düşük Faizle Yeni Müşterilerine İhtiyaç Kredisi Verecek!

Türkiye'de ucuz kredi arayanlara yönelik iyi haber Garanti BBVA tarafından geldi.

Türkiye'de ucuz kredi arayanlara yönelik iyi haber Garanti BBVA tarafından geldi. Nakite sıkışan kişilere dair banka tarafından yapılan açıklamalarda yüzde 0,99 faiz oranı ile 10 bin TL ihtiyaç kredisi verileceği belirtildi.

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ 

Kredi çekmek isteyenlere dair Garanti BBVA tarafından yapılan açıklama da, "Siz de Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, 10.000 TL’ye varan yüzde 0,99 faizli kredi ve 15.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatını kaçırmayın" ifadelerine yer verildi.

Kredi için başvuru şartları da belli oldu:

0,99% faizli kredi kampanyasından 15 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Düşük faizli kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve kampanyalı krediye başvuru yapıp kullanabilir. Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 12 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

Bakmadan Geçme